50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Bilgi Sayfası

Ürün detayında renk seçenekleri mevcuttur. Renk seçeneklerini tıklayarak renk tonlarını görebilirsiniz. Beğendiğiniz rengi tıkladıktan sonra sepete eklerseniz siparişiniz bu şekilde hazırlancaktır. Eğerki mevcut renklerin dışında bir ton istiyorsanız operasyon@kozanat.com mail adresine istemiş olduğunuz renk ile ilgili detaylı bilgi ve örnekleri gönderebilirsiniz. 24 saat içerisinde konu ile ilgili size dönüş yapılacaktır. .

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. 100 TL altında ise kargo ücreti sabit 4,90 TL'dir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde hazılanarak kargoya verilmektedir.

Ürünlerimiz doğal ağaç kontra kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan boya ve vernikler su bazlıdır ve CE Belgelidir. Kanserojen madde içermez.

Müşterilerin aldıkları üründen memnun kalmaması halinde, Kozanat ürünün kullanılmamış veya hasar görmemiş olması halinde 14 gün içinde değiştirme imkanı sunacaktır. Sonuç olarak, Kozanat kullanılmış veya hasarlı ürünlerin (kusur dışında) değişimini veya iadesini kabul edemez. Satın alınan tüm ürünler iade edilirken dikkatli bir şekilde paketlenerek Kozanat'ın anlaşmalı kargo firması ile gönderilecektir. Farklı Kargo firması ile gönderilen karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir. İade edilen ürünlerin ödemesi ürün firmaya teslim olduktan sonra 2-5 gün içerisinde geri iade edilecektir.